sanal tur

SANAL TUR

Bilişim çağı; gelişen, değişen teknolojinin sunduğu, günümüz son trendi, popülaritesini her gün arttıran dijital platform sanal tur, sanal gezi yada 360 Derece Sanal Tur.

Fotoğrafın gücü, etkisi teknolojinin olanakları ile entegre edilerek kurumların kendilerini tanıtmalarına müthiş ve benzeri olmayan bir deneyim, Sanal Tur sunmasına olanak veriyor.

Sanal Tur hedef kitleniz üzerinde şaşkınlık yaratırken güçlü imaj, prestijli marka algısını da güçlendiriyor. Pazarlama teknikleri hiç bu kadar zirveye çıkartılmamış, reklam ve tanıtım çalışmalarındaki gerçeklik algısı belki de en özel anlarından biri ile hareket ediyor.

İnşaat sektörü, mekanlar için dizayn edilmiş gibi görünse de Bizce Sanal Tur’dan yararlanacak ürün segmenti oldukça geniş ve farklı sektörlere etkin ve verimli kullanım özelliğini sunuyor.
Deneyimli, profesyonel ekibimiz ile isterseniz mekanlarınızın tanıtımı için hedef kitlenizi keşif, eğlence, ilklerin hazzını yaşayacağı markanızla bir araya getirme görevini üstlenebiliriz.

Ürünlerinizi de tasarım sürecinde, taşımak istediğiniz, teşhir edilmesini istediğiniz özel konseptler ve alanlar ile bir arada sunulmasını sağlayabiliriz. Bizim için Sanal Tur hizmetlerinde sınırsızlık, yaratıcılık, özgüven, estetik vardır.

Kuruma özel hazırlanacak mikro ve macro sahneler ile hedef kitlenizin ayrıntıları inceleme fırsatı yakalamasına olanak verilirken, genel konseptler, görünüşler, alanların farklı perspektiflerden, sizin için açılacak sihirli pencereden ulaşması hedeflenecektir.

Hedef Kitlenin tanıtılmak istenilen alana ulaştırılması, bu yönde reklam kampanyaları, PR çalışmalarının yapılıyor olması, kurumların bütçe ve hedeflenen tarihlerde amacına ulaşmasında zorluklar çıkarıyor. Sanal Tur bu noktada erişime açık, algılara açık, güven veren, gerçeklik uygulaması ile bir süre daha zirvede tek olacak gibi.

Fotoğraf çekimlerinin başlatılmasından, sanal ortamda işlenmesi, ihtiyaç halinde alternatif prodüksiyon çalışmaları ile revize edilmesine kadar tüm süreç, tarafınızdan gelecek taleplere göre revize edilerek, amacına uygun olacak şekilde teslim edilir.

Sanal Tur ile kurumuzu, ürün yada hizmetinizi, rakiplerinizden öteye taşımanız için Sizi iş birliğine davet ediyoruz.

sanal tur sanal tur sanal tur mivara2

360 sanal tur, panorama, sanal gezi, izmir